KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15017413
nr 1501 7413
Bengt Claesson, "Vid en gammal ladugård". Signerad, daterad 1985. Olja på duk, 55x46 cm, yttermått inklusive ram: 69x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:00:04
6/11 16:36:49